KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10482202

nr 1048 2202

Blandteknik

signerad. Leopold 1971, Komposition, 53x34

Utrop:

600 kr

måndag 8 augusti 2016
kl 19:46:14